Pırlanta Kurumsal

PIRLANTA İNŞAAT

Temelleri 1987 yılında atılan Pırlanta İnşaat, 30 yılı aşan yolculuğunda ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla günden güne Türkiye'nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini almaktadır. Pırlanta İnşaat, inşaat-taahhüt ve turizm-hizmet iş kollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olup kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı olarak dikkat çekmektedir. İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Pırlanta İnşaat, 30 yılı aşan iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak birçok değerli projeye imza atmıştır. Şirketin iş portföyünde, her türlü anahtar teslim projeler başta olmak üzere, baraj yapımı, gölet yapımı, hastane yapımı ve spor kompleksi yapımı gibi alt yapı ve üst yapı inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

MİSYONUMUZ

Başta inşaat ve turizm sektörleri olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında; toplum, çalışanlar, hissedarlar ve iş ortakları için katma değer sağlamak; faaliyetlerini sürdürülebilirlik, çevreye saygı ve sosyal sorumluluk bilinci ile yürütmek.


VİZYONUMUZ

Dinamik kadrosu ve etkin çalışma anlayışı ile ilkleri başaran, paydaşlarına değer sağlayan, güvenilirliği yüksek, sektöründe lider, global bir marka olmak.

Pırlanta İnşaat